Welke hondencursus past bij jullie? Van pup tot volwassen hond: Praktijk gerichte cursussen waarin plezier, vertrouwen en samenwerking centraal staan.
Welzijn gericht, positieve en effectieve training.
Speciale overdekte trainingslocatie in Leeuwarden.
Ervaren en gecertificeerde instructeurs.
Een doordachte aanpak gebaseerd op de DoggyDoe Methode®.


Voor pups van 7 tot 14 weken
Een goede start vol vertrouwen, socialisatie en plezier!

De basis voor alle honden
De basis voor een fijne samenwerking en een luisterende hond.

Oefenen in dagelijkse situaties
Meer afleiding, uitdaging en vaardigheden in het dagelijks leven.

Verdieping voor honden in de pubertijd
Begrijp je puber beter en leer omgaan met uitdagend gedrag.

Samen wandelen, samen leren
Ontspanning in contact met andere honden. Samen als team.
Voor elke hond, voor elke leeftijd, voor elke ‘doel’ is er een passende cursus. DoggyDoe is zo afgestemd, dat je jaren met plezier kan trainen!

Ben je op zoek naar een hondencursus in Leeuwarden of ergens anders in Friesland? Bij DoggyDoe vind je hondencursussen voor pups, jonge honden en volwassen honden. Of je nu wilt werken aan opvoeding, gehoorzaamheid, wandelen zonder trekken, luisteren met afleiding of juist meer samenwerking met je hond: er is altijd een cursus die past bij jullie niveau en doel.
Onze cursussen zijn praktisch opgebouwd en sluiten aan op situaties die je dagelijks tegenkomt. Je leert niet alleen oefeningen aan, maar vooral hoe je jouw hond kunt begeleiden in het echte leven. Zo bouwen jullie stap voor stap aan meer vertrouwen, betere communicatie en een ontspannen samenwerking.
Twijfel je welke hondencursus het beste bij jullie past? Gebruik dan de DoggyDoe Cursuskeuze Quiz of neem contact met ons op. We helpen je graag bij het kiezen van de cursus die het beste aansluit bij jou en je hond.
Doe de DoggyDoe Cursuskeuze Quiz en ontdek binnen 2 minuten welke cursus het beste aansluit bij jullie situatie.
Bij DoggyDoe draait hondentraining om meer dan alleen oefeningen aanleren. We helpen jou en je hond bouwen aan vertrouwen, duidelijke communicatie en een sterke samenwerking. Met kleine groepen, persoonlijke begeleiding en een doordachte trainingsmethode leren jullie vaardigheden die ook buiten de hondenschool écht werken.
Gecertificeerde instructeurs
Mens en hond gericht. Vanuit de laatste inzichten.
Training locatie
Speciale binnen locatie in Leeuwarden.
DoggyDoe Methode®
Voor duidelijk leerstructuur en méér inzicht.
Online leeromgeving
Optimaal leren ook vanuit huis.
4.8/ 5 sterren
Meer dan 100 tevreden hondeneigenaren op google.
Samen plezierig leren… Dat werkt!” dat is de kracht van DoggyDoe!
De lessen zijn duidelijk opgebouwd en de instructeurs nemen echt de tijd voor iedere combinatie. Daardoor ga je met vertrouwen naar huis én zie je iedere week vooruitgang.
Na de Puppycursus zijn we doorgestroomd naar de Basiscursus en daarna verder gaan trainen. De opbouw is logisch en iedere cursus geeft weer nieuwe inzichten en uitdagingen.
De groepen zijn klein, waardoor er veel aandacht is voor jouw situatie. Je krijgt praktische tips die je direct kunt toepassen tijdens het wandelen en in het dagelijks leven.
Dat hangt af van de leeftijd, ervaring en jullie doel. Voor pups start je met de Puppycursus. Heeft je hond de basis nog niet onder de knie? Dan is de Basiscursus een goede keuze. Wil je juist verder trainen met afleiding in het dagelijks leven? Dan past de Vervolgcursus – in de praktijk of de Sociale Wandelingen beter. Twijfel je? Doe de DoggyDoe Cursuskeuze Quiz of neem contact met ons op.
Puppy’s kunnen vanaf 7 weken starten met de Puppycursus. Voor oudere pups, pubers en volwassen honden zijn er verschillende vervolgcursussen. Er is dus altijd een cursus die aansluit bij de leeftijd en het niveau van jouw hond.
Bij DoggyDoe leer je niet alleen oefeningen aan, maar vooral hoe je jouw hond begrijpt en begeleidt. Je traint in kleine groepen met persoonlijke begeleiding, volgens de DoggyDoe-methode en met ondersteuning vanuit de online leeromgeving. Zo leer je vaardigheden die ook thuis en tijdens dagelijkse wandelingen écht toepasbaar zijn.
Wanneer je hond thuis goed luistert, maar buiten moeite heeft met afleiding, is de Vervolgcursus – in de praktijk vaak een mooie vervolgstap. Tijdens deze cursus trainen we op verschillende locaties, zodat je hond leert luisteren in situaties die je dagelijks tegenkomt.
Trekt je hond aan de lijn, reageert hij sterk op andere honden of twijfel je welke cursus het beste past? Neem contact met ons op. We denken graag met je mee.
Nee. We trainen zowel buiten als binnen, dit hangt af van het doel van de cursus.
Oefeningen worden eerst rustig opgebouwd op onze overdekte trainingslocatie in Leeuwarden. Is het doel om je hond ook buiten goed te laten luisteren? Dan trainen we juist op verschillende praktijklocaties, zodat jullie leren omgaan met echte situaties en dagelijkse afleiding.
Ja. Voor vrijwel iedere hulpvraag is er een passende cursus of begeleiding. Wel is het belangrijk dat jouw hond tijdens de groepslessen nog voldoende kan leren en dat andere cursisten prettig kunnen blijven trainen.
Twijfel je of een groepsles bij jullie past? Dan kijken we graag met je mee. Soms is een VIP-cursus of privébegeleiding een betere eerste stap. Zo zorgen we ervoor dat jij én je hond kunnen trainen op een manier die het beste bij jullie past.